KLUBOVÝ PROGRAM SPORTFUL - CYKLISTIKA

Okrem klasickej katalógovej produkcie určenej na predaj v maloobchodnej sieti, značka Sportful ponúka aj klubový program. Ide o možnosť výroby oblečenia vo vlastnom dizajne podľa priania zákazníka v špecializovanom produkčnom oddelení.

dfd

Klubový program je určený predovšetkým pre športové kluby a tímy ako aj neformálne športové skupiny, ktoré sa chcú odlíšiť od ostatných a zároveň vzájomne identifikovať a poskytnúť svojim sponzorom lepšie podmienky na prezentáciu. V neposlednom rade je vhodný aj pre športové obchody, ktoré chcú mať oblečenie vo vlastnom dizajne a s vlastnými logami.

Realizacie klubovy program

Sportful ponúka v klubovom programe množstvo modelov. Vo vlastnom dizajne tak môžete mať napríklad rovnaký dres, v akom preteká Peter Sagan za tím Bora Hansgrohe.

Značka Sportful sa usiluje o to, aby poskytla športovcom na najvyššej úrovni tie najkvalitnejšie produkty. Pohodlie, inovácie, výkon či vášeň sú dôležité faktory pre každého profesionálneho cyklistu. Preto sa odborníci zo Sportful v spolupráci s tímom Bora Hansgrohe zamerali práve na tieto ciele.

Bora Hansgrohe

Modely, ktoré ponúkame v klubovom programe vám budú perfektne sedieť na tele. Sú vyrobené z materiálov, ktoré výborne odvádzajú vlhkosť. Samozrejmosťou sú praktické detaily, ako sú priestranné vrecká, lemy so silikónovou potlačou, ktoré sa nevyhŕňajú počas jazdy, ploché stehy, ktoré zlepšujú aerodynamiku, anatomický strih a mnohé iné vymoženosti, ktoré vám zaručia dokonalý zážitok z jazdy.

Náš tip: Oplatí sa sledovať g.lo.r.i.o.u.s na instagrame. Ak sa chcete inšpirovať, ako by mohol vyzerať váš vlastný dres, tu ste na správnom mieste.

Vo vlastnom dizajne môžete mať aj doplnky Sportful. V ponuke nájdete rukavice, návleky na tretry, návleky na nohy/ruky, cyklistické šiltovky či ponožky.

Doplnky

Ak vás ponuka klubového programu Sportful oslovila, stačí už len postupovať podľa týchto jednotlivých krokov:

Pre urýchlenie procesu výroby vás prosíme, aby ste sa prednostne venovali krokom: "A) OBJEDNÁVKA"

A) OBJEDNÁVKA

1. Zašleme vám formulár
Kontaktujte nás na office@davorin.sk a my vám zašleme na vyplnenie formulár s modelmi, ktoré ponúkame, cenníkom a veľkostnou tabuľkou.

2. Otestujte si, aká veľkosť vám sedí
Na základe veľkostnej tabuľky si zvoľte požadovanú veľkosť. V prípade záujmu, pre správne určenie veľkosti, si môžete vzorky modelov vyskúšať aj na predajni.

3. Vyplnenie formuláru
Vo formulári uveďte množstvá za každý model. Minimálne je možné objednať 10 kusov z jedného modelu. Pri objednávke od 30 kusov ponúkame zľavu. Po uvedení počtu objednaných kusov do tabuľky, formulár vygeneruje celkovú cenu objednávky. Vyplnený formulár zašlite na office@davorin.sk.

B) DIZAJN

1. Grafický návrh
Na šablónach so schémou strihu si môžete navrhnúť grafiku. Prípadne vieme vypracovať návrh aj podľa vašich iných požiadaviek a podkladov. V prípade záujmu máme na predajni aj farebnú vzorkovnicu.

Upozorňujeme, že čiernou vyznačené časti na šablónach, sú miesta, ktoré sa nedajú potlačiť. Grafika musí byť v schéme CMYK alebo CMYfluoK (v prípade fluo žltej). Všetky logá treba dodať vo vektorovom formáte.

Návrh, prípadne podklady, nám zašlite na office@davorin.sk.

2. Tvorba dizajnu
Grafický návrh sa spracuje na šablónach Sportful. Výsledkom je 3D model. Prostredníctvom e-mailu vám bude doručený link a heslo, kde si môžete pozrieť celý návrh v 3D vizualizácii.
Následne nám môžete poslať prípadné pripomienky, ktoré grafik zapracuje do návrhu. Výsledkom bude aktualizovaná 3D vizualizácia. Proces pripomienkovania je možné opakovať až do spokojnosti klienta.

3. Výroba
Po schválení dizajnu a zaplatení zálohy začne výroba. Čas výroby je 8 týždňov + doprava.